אגרוף קלאסי - Boxing

הוא אימון אירובי ואנאירובי אינטנסיבי שדוחף את גוף האדם לגבולותיו הפיזיים בכמה אימונים בלבד, אגרוף יכול להפוך אותך לחזק יותר, מהיר יותר, חד יותר, ולעזור לך להתחיל את המסע להגיע לכושר הטוב ביותר שחלמת להיות.

אבל איגרוף לעולם לא היה יעיל כאימון אם הוא לא היה כל כך מרתק. אנשים שמתאמנים באגרוף מבינים עד כמה זה מהנה להתאמן כאמנות לחימה. 

 

 

עכשיו נפרט ב 4 סיבות עיקריות למה איגרוף הוא דיסציפלינה כל כך מסקרנת.

1. הבן את 'המדע המתוק'

אחת הסיבות הגדולות ביותר מדוע אגרוף הוא אומנות לחימה כל כך ממכרת לאימון ולתרגל היא משום שזהו דיסציפלינה טכנית להפליא. הם לא קוראים לאיגרוף 'המדע המתוק' 

אבל שליטה בו דורשת הרבה עבודה ומסירות מסיבה זו, הלוחמים נמצאים במסלול מתמיד של למידה

כל אימון הופך ליותר מסתם אימון. זה הופך להזדמנות לשפר את הכישורים על ידי הבנת ההיבט הטכני של אגרוף, לוחמים זוכים להערכה טובה יותר של כל תנועה מעורבת. בעוד שלעין לא מאומנת זה אולי נראה חסר חשיבות, כל סנטימטר של תנועה באגרוף נושא משמעות. כל אימון הופך למהנה יותר באופן אקספוננציאלי. 

למידה מתמדת זו מספקת ללוחמים יכולת קרב כדי להמשיך את האימונים שלהם מכיוון שהם מתאמנים לקראת מטרה.

זהו אחד הגורמים העיקריים לכך שאנשים נמשכים ללא הרף לאימוני אגרוף.

 

 

2. אסוף כישורי הגנה עצמית בעולם האמיתי

אולי הסיבה העיקרית לכך שאנשים אוהבים אגרוף, או אפילו אומנויות לחימה באופן כללי, היא בגלל שהם מעוניינים ללמוד הגנה עצמית. לימוד הגנה עצמית הוא מה שמביא אנשים לאימון אומנויות לחימה, ואיגרוף הוא אחד מענפי ההגנה העצמית החזקים ביותר לשימוש בעולם האמיתי.

כל הנחת היסוד של איגרוף היא 'להרביץ ולא לקבל מכות'. זה שם המשחק. באמצעות שילוב של התקפה קולחת להפליא הכוללת שילובי אגרוף עוצמתיים, והגנה חונקת המודגשת על ידי עבודת רגליים ערמומית ורפלקסים מאומנים, האיגרוף מהווה מנגנון הגנה עצמי מנוסה ואפקטיבי.

אנשים מתמכרים לאימוני אגרוף כי כל מפגש מעצים אותם עם הידע של אומנויות לחימה והגנה עצמית. הם מסוגלים להבין טוב יותר את יכולתם להגן על עצמם ועל האנשים הסובבים אותם.

הגנה עצמית היא מיומנות אנושית שלכל אחד צריכה להיות גישה אליה. איגרוף הוא אומנות לחימה נהדרת להגנה עצמית, והיא שימשה בקרבות בעולם האמיתי במשך מאות שנים.


3. תיהנו מאחד מענפי הספורט הפופולריים בעולם

סיבה מצוינת נוספת שאנשים מתמכרים לאימוני אגרוף היא כי אגרוף הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים בעולם. וזה ככה כבר כמה עשורים וכנראה גם שישאר.

הפיתוי של אגרוף ברמה עולמית, כל הדרמה של ההצטברות לפני הקרב, הציפייה שמתעצמת בהדרגה ככל שקול פעמון הפתיחה מתקרב, והאקשן והאדרנלין הייחודיים שקרב אגרוף מייצר הם בלעדיים ל- ספּוֹרט. בכנות, אין כמו התחושה של קרב אגרוף ברמה עולמית.

על ידי אימון באגרוף, הלוחמים מתלהבים מכל מה שקורה באגרוף ומעודכנים טוב יותר בספורט. הם זוכים להערכה טובה יותר של כמות העבודה שנכנסת לכל קרב, מהיום הראשון של האימונים ועד לצלצול הפעמון שמסיים את הקרב.

באמת, אין ספורט כמו אגרוף. אלה שבוחרים בסופו של דבר להיות מתאגרפים מקצועיים מגיעים להכרה בעולם, אך העבודה היא סיזיפית וקשה, וזה תורם למשיכה המתמשכת של אימוני האגרוף.

אנשים רבים שמתאמנים באגרוף חיים, אוכלים וישנים אגרוף.


4. למד את הטכניקות שפר קואורדינציה

אחרון חביב בהחלט, על ידי היכרות עם הטכניקות המעניינות הרבות של האגרוף, הלוחמים שוחים בים של ידע.

אגרוף מלמד את אמנות הפוג'יליזם. בפגיליזם, אגרוף הוא לא רק אגרוף. יש ניואנסים לכל תמרון. בתור לוחמים, תחילה לומדים כיצד לזרוק את הג'ב בסיסית, ולאחר מכן ישר את ספר הלימוד. לאחר מכן, אתה יוצא לביצוע וריאציות של 'הוק' וחתכים עליונים, ולבסוף, שילובים של הפאנצ'ים השונים הללו

לא רק זה, אלא שהרבה מאוד טכניקה נכנסת גם להגנה. בובינג ואריגה, החלקה, פרגון ונגד – אלו הן רק חלק מטכניקות ההגנה שיש ללמוד באגרוף.

כל הידע הזה זמין ומושך אותך לאימון. אומרים שלעולם לא מפסיקים ללמוד, וזה נכון גם באומנויות לחימה משולבות ככה גם באגרוף. ככל שאתה לומד יותר, אתה משתפר, ונשאב יותר לעולם הזה.

אם אתם מחפשים אימון שתהנו להתאמן במשך זמן רב, כזה שבאמת תצפו לעשות כל יום,


צרו קשר

דילוג לתוכן